duchy:glos-burzy

Głos Burzy

Informacje Ogólne

Przygotowanie gry

(ang. Thunderspeaker)
Połóż 2 Obecności () na swojej planszy startowej w krainie z największą liczbą Dahan. Weź wszystkie karty Unikalnych Mocy Głosu Burzy.

Opcje Rozwoju

Odzyskaj
Karty
Pozyskaj
Kartę Mocy
Pozyskaj
Kartę Mocy

Dodaj Obecność
w krainie
z Dahanami
Dodaj
w krainie
z Dahanami

Dodaj
Obecność
Zbierz
Energię

Specjalne Zasady

Sprzymierzeniec Dahan (ang. Ally of the Dahan)
Twoja może przemieszczać się razem z Wioskami Dahan (). Za każdym razem, gdy poruszają się z jednej z twoich Krain, możesz Przesunąć swoją 1 razem z nimi.

Przysięga Zwycięstwu (ang. Sworn to Victory)
Za każdą zniszczoną przez Najeźdźców Dewastujących krainę, Zniszcz 1 swoją w (zrób to po tym, gdy zostanie Zniszczona w wyniku dodania , jeśli taka sytuacja ma miejsce).

Wrodzone Moce

Zwołanie Wojowników (ang. Gather the Warriors)
SZYBKOŚĆ ZASIĘG CEL (kraina)
DOWOLNA

4 : Ta Moc moze być .
1 : Zgromadź do 1 za każde , które posiadasz.
Wypchnij do 1 za każde , które posiadasz.

Rozjuszony Atak (ang. Lead the Furious Assault)
SZYBKOŚĆ ZASIĘG CEL (kraina)
DOWOLNA

4 : Ta Moc moze być .
2 1 : Zniszcz 1 za każde 2 w wybranej krainie.
4 3 : Zniszcz 1 za każde 3 w wybranej krainie.

Styl gry

Wielkie znaczenie ma dla niej położenie Dahan - częściowo ze względu na to, że większość jej Unikalnych Mocy działa z ich pomocą, a częściowo przez to, że może przemieszczać swoją Obecność razem z nimi. Podczas dobierania nowych kart Mocy najczęściej będzie dobierać te, których działanie opiera się na interakcji z Dahanami, chociaż swoje umiejętności może rozwijać także w innych kierunkach.

Statystyki

ZŁOŻONOŚĆ:

PODSUMOWANIE MOCY:

Karty Unikalnych Mocy

Manifestacja Mocy i Chwały

(ang. Manifestation of Power and Glory)

Powolna Moc, kosztująca 3 Energii, której możesz użyć tylko w krainie, w której posiadasz już swoją Obecność (Zasięg jest równy 0), ponadto muszą znajdować się w niej Dahanie.

Moc generuje 1 Strachu oraz pozwala zadać Obrażenia przez Dahan równe liczbie twojej Obecności w danej krainie.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 3 Źródła Mocy: Słońce , Ogień oraz Powietrze .

Słowa Przestrogi

(ang. Words of Warning)

Pośpieszna Moc, kosztująca 1 Energii, której możesz użyć w Zasięgu do 1 krainy od krainy, w której znajduje się twoja Obecność ponadto muszą znajdować się w niej Dahanie.

Moc pozwala na to, by w wybranej krainie podczas Dewastacji, Dahanie zadawali Obrażenia jednocześnie z Najeźdźcami.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 3 Źródła Mocy: Słońce , Powietrze oraz Zwierzęcość .

Łaska Błyskawicy

(ang. Lightning's Boon)

Pośpieszna Moc, kosztująca 2 Energii, której możesz użyć w Zasięgu do 1 krainy od krainy, w której znajduje się twoja Obecność. Możesz jej użyć w dowolnym typie krainy.

Moc pozwala na zgromadzenie 1 wioski Dahan w wybranej krainie. Następnie każda wioska Dahan znajdująca się w tej krainie Niszczy 1 Odkrywcę.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 3 Źródła Mocy: Ogień , Powietrze oraz Zwierzęcość

Heroldzi Pioruna

(ang. Harbingers of the Lightning)

Powolna Moc, kosztująca 0 Energii, której możesz użyć w Zasięgu do 1 krainy od krainy, w której znajduje się twoja Obecność. Możesz jej użyć w dowolnym typie krainy.

Moc daje wybór pomiędzy: wypchnięciem do 4 wiosek Dahan z wybranej krainy albo jeśli w wybranej krainie znajdują się Najeźdźcy, pozwala wygenerować 2 Strachu.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 2 Źródła Mocy: Słońce oraz Powietrze .

Pytania i Odpowiedzi

Czy Obecność Głosu Burzy przemieszcza się z wioskami Dahan gdy są one przenoszone, a nie Gromadzone czy też Wypychane?

Tak, jako Sprzymierzeniec Dahan, Głos Burzy przemieszcza swoją Obecność razem z wioskami Dahan, również gdy są one przenoszone (np. dzięki W Objęciach Słonecznych Skrzydeł).

Czy Obecność Głosu Burzy przemieszcza się z wioskami na obszar Oceanu jeśli w rozgrywce bierze udział Zryw Wygłodniałego Oceanu?

Tak. Obecność Głosu Burzy może w ten sposób znaleźć się na obszarze Oceanu. Pamiętajcie, że gdy Zryw Wygłodniałego Oceanu bierze udział w rozgrywce, dzięki jego specjalnej zasadzie Wpływ Oceanu niektóre obszary są uznawane na potrzeby Mocy oraz Zarazy jako Nadbrzeżne Mokradła.

Czy jeśli przesuwam 2 Wioski Dahan z mojej krainy to mogę przesunąć razem z nimi 2 moje Obecności?

Tak. Specjalna zasada Głosu Burzy „Sprzymierzeniec Dahan” mówi o tym, że za każdym razem gdy Wioska Dahan/Dahanie przemieszczają się z naszej krainy to możemy przemieścić 1 Obecność z nimi, jeśli przemieszczamy 2 Wioski Dahan to możemy przemieścić 2 Obecności razem z nimi.

Porady i Przewodniki

Niedługo opublikujemy porady i przewodniki, tymczasem zachęcamy do samodzielnego odkrywania możliwości tego Ducha!

Porady i Przewodniki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Tło Fabularne

W odległych czasach, gdy przemierzała krainy niczym lawina dźwięków i chaosu, znana była jako Rozjarzony Ryk Burzy. Postać tę straciła, gdy Podążający za Sekretami złapał ją i uwięził w kanionie, zmuszając do nieustannego odbijania się od jego ścian, do czasu aż jej grzmot wygasłby albo starł w proch wszystkie kamienie na Wyspie. Dahanie wyzwolili ją z tego więzienia. Osłabiona, lecz wdzięczna, poprzysięgła pomoc Dahanom przez tyle pokoleń, ile lat spędziła w niewoli. Wypełniając swą przysięgę, zmieniła się jej natura. Stała się jednocześnie czymś mniej i więcej niż kiedyś. Często przybiera ludzką postać - teraz po wiekach praktyki przychodzi jej to z łatwością. Przywódcy Dahan wzywają Głos Burzy jedynie w czasach największej potrzeby. Nie była więc widywana zbyt często od czasu zniszczenia Sług Kultu.
Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 3 lat temu