duchy:skapana-sloncem-rzeka

Skąpana Słońcem Rzeka

Informacje Ogólne

Przygotowanie gry

(ang. River Surges in Sunlight)
Połóż 1 Obecność () na swojej planszy startowej na Mokradłach z najwyższym numerem. Weź wszystkie karty Unikalnych Mocy Skąpanej Słońcem Rzeki.

Opcje Rozwoju

Odzyskaj
Karty
Pozyskaj
Kartę Mocy
Zbierz
Energię

Dodaj
Obecność
Dodaj
Obecność

Pozyskaj
Kartę Mocy
Dodaj
Obecność

Specjalne Zasady

Rzeczne Włości (ang. River's Domain)

Twoja położona na Mokradłach uważana jest za twoje Miejsce Kultu ().

Wrodzone Moce

Wielka Powódź (ang. Massive Flooding)
SZYBKOŚĆ ZASIĘG CEL (kraina)
DOWOLNA

1 2 : Wypchnij 1 /.
2 3 : Zamiast tego, 2 Obrażenia. Wypchnij do 3 /.
3 4 1 : Zamiast tego, 2 Obrażenia dla każdego Najeźdźcy.

Styl gry

Pomimo zdolności do bezpośredniej ofensywy, Skąpana Słońcem Rzeka najlepiej radzi sobie z zalewaniem Odkrywców i Osad, przepędzając ich z Krain, w których planowali się Budowć i Dewastować.

Jej zdolność łatwego pozyskiwania Miejsc Kultu umożliwia korzystanie z wielu Mocy.

Statystyki

ZŁOŻONOŚĆ:

PODSUMOWANIE MOCY:

Karty Unikalnych Mocy

Gwałtowna Powódź

(ang. Flash Floods)

Pośpieszna Moc, kosztująca 2 Energii, której możesz użyć w Zasięgu do 1 krainy od krainy, w której posiadasz swoją Obecność. Możesz jej użyć w dowolnym typie krainy.

Moc pozwala na zadanie 1 Obrażenia w wybranej krainie. Natomiast jeśli ta kraina jest Nadbrzeżną, dodatkowo możesz zadać 1 Obrażenie.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 2 Źródła Mocy: Słońce oraz Wodę .

Zagarniająca Fala

(ang. Wash Away)

Powolna Moc, kosztująca 1 Energii, której możesz użyć w Zasięgu do 1 krainy od krainy, w której znajduje się twoja Obecność. Możesz jej użyć w dowolnym typie krainy.

Moc pozwala na Wypchnięcie do 3 Odkrywców lub Osad (w dowolnej kombinacji).

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 2 Źródła Mocy: Wodę oraz Ziemię .

Dar Wigoru

(ang. Boon of Vigor)

Pośpieszna Moc, kosztująca 0 Energii, której możesz użyć na dowolnym z Duchów (wliczając siebie).

Jeśli za cel Mocy wybierzesz siebie, Zbierasz 1 Energię. Jeśli wybierzesz innego Ducha, Zbiera on tyle Energii ile kart zagrał w tej rundzie.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 3 Źródła Mocy: Słońce, Wodę oraz Roślinność .

Hojność Rzeki

(ang. River's Bounty)

Powolna Moc, kosztująca 0 Energii, której możesz użyć w krainie, w której znajduje się twoja Obecność. Możesz jej użyć w dowolnym typie krainy.

Moc pozwala na Zgromadzenie 2 wiosek Dahan w wybranej krainie. Następnie, jeśli znajdują się w niej przynajmniej 2 wioski Dahan, dodaj w niej 1 wioskę Dahan i Zbierz 1 Energii.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 3 Źródła Mocy: Słońce , Wodę oraz Zwierzęcość.

Pytania i Odpowiedzi

Czy Rzeczne Włości sprawiają, że Skąpana Słońcem Rzeka posiada w danej krainie 2 Obecności?

Nie. Specjalna Zdolność Rzeki, mówi jedynie o tym, że 1 Obecność na Mokradłach stanowi jej Miejsce Kultu, ale w żaden sposób nie sprawia, że zwiększa się jej liczba Obecności w takiej Krainie. Normalnie Miejsce Kultu oznacza, że Duch posiada w danej krainie przynajmniej 2 swoje Obecności, Rzeczne Włości sprawiają, że Skąpana Słońcem Rzeka łamie tę zasadę na Mokradłach.

Przenoszenie Miejsca Kultu zwykle dotyczy dwóch żetonów Obecności Ducha, co ze Skąpaną Słońcem Rzeką i jej Miejscem Kultu na Mokradłach?

Gracz, jeśli ma więcej niż 1 Obecność na Mokradłach, z których ma przenieść swoje Miejsce Kultu, może zadecydować czy chce przenieść obie Obecności czy jedną.

Porady i Przewodniki

Niedługo opublikujemy porady i przewodniki, tymczasem zachęcamy do samodzielnego odkrywania możliwości tego Ducha!

Porady i Przewodniki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Tło Fabularne

Jak można się spodziewać, poziom większości rzek na Wyspie zwiększa się w porze deszczowej. Jest jednak jeden wyjątek: pozostałości starożytnej klątwy utrzymują grubą pokrywę lodową na górskich grzbietach, która topniejąc pod wpływem promieni słonecznych napełnia jedną rzekę ogromną ilością wody.

Skąpana Słońcem Rzeka jest duchem pędzącej wody, zalewów i darem pór roku.

Żyje w harmonii z Dahanami, którzy uprawiają rolę wzdłuż jej brzegów. W czasie suszy dbają o nią, dzięki czemu później otrzymują obfite plony. Wszyscy na tym korzystają.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 2 lat temu