karty:pomniejsze-moce:w-paszczy-nienasyconej-ziemi

W Paszczy Nienasyconej Ziemi

pm-w-paszczy-nienasyconej-ziemi.jpg

(ang. Pull Beneath The Hungry Earth)

Informacje Ogólne

Powolna Moc, kosztująca 1 Energii, której możesz użyć w Zasięgu do 1 Krainy od Krainy, w której znajduje się twoja Obecność. Możesz jej użyć w dowolnym typie krainy.

Dzięki zagraniu tej Mocy jeśli w krainię będącej Celem działania Mocy znajduje się twoja Obecność, generujesz 1 Strach oraz zadajesz 1 1 Obrażenie. Jeśli wybrana krainta to Pustynia lub Mokradła, zadajesz 1 Obrażenie.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 3 Źródła Mocy: Księżyc , Wodę oraz Ziemię .

Pytania i Odpowiedzi

Ile Obrażeń zadam jeśli użyję tej karty w krainie o typie terenu Mokradła, w której znajduje się moja Obecność?

W sumie 2 Obrażenia. Pamiętaj, że zdolności na karcie Mocy rozpatrywane są po kolei, z góry na dół. Jeśli np. w krainie nie znajdowałaby się Twoja obecność, ale wybrałbyś jako cel Mocy krainę o typie terenu Mokradła lub Piaski, to wciąż dzięki drugiej zdolności karty zadałbyś 1 Obrażenie. Sprawdzasz po kolei każdą zdolność i sumujesz Obrażenia i inne efekty.

Przy Obrażeniach nie występuje ani „+” ani wyraz „dodatkowo” ponieważ, to znaczyłoby, że jeśli nie spełniasz tego pierwszego warunku to nie możesz zadać kolejnych Obrażeń. Oba te warunki należy traktować oddzielnie.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 4 lat temu