karty:wieksze-moce:nieskonczona-witalnosc

Nieskończona Witalność

wm-nieskonczona-witalnosc.jpg

(ang. Infinite Vitality)

Informacje Ogólne

Pośpieszna Moc, kosztująca 3 Energii, której możesz użyć w Zasięgu do 1 Krainy od Krainy, w której znajduje się twoje Miejsce Kultu. Możesz jej użyć w dowolnym typie krainy.

Dzięki zagraniu tej Mocy w Krainie będącej Celem jej działania wszystkie Wioski Dahan zyskują 4 Witalności. Za każdym razem gdy Zaraza miałaby zostać dodana do tej krainy, pozostaw ją na Karcie Zarazy. Jeśli masz 4 : Wioski Dahan ignorują Moce powodujące Obrażenia oraz Zniszczenia. Usuń 1 Zarazę z wybranej lub przyległej do niej Krainy.

Dzięki zagraniu tej Mocy zyskujesz 3 Źródła Mocy: Ziemię , Roślinność oraz Zwierzęcość .

Pytania i Odpowiedzi

Czy użycie tej karty Mocy zapobiegnie utracie obecności w krainie, na którą zostanie zagrana??

Tak. Dzięki jej zdolności, nie dodajemy w wybranej krainie żadnego znacznika Zarazy (wszystkie, które miałyby zostać dodane pozostają na Planszy Najeźdźców), a więc nie będziemy musieli usuwać naszych znaczników Obecności- ponieważ usuwamy je po tym gdy w krainie pojawi się Zaraza.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 3 lat temu