przeciwnicy:krolestwo-anglii

Królestwo Anglii

krolestwo-anglii.jpg

(ang. The Kingdom Of England)

Informacje Ogólne

Dodatkowy Warunek Przegranej

Dumna i Potężna Stolica: Jeśli 7 lub więcej Osad / Miast znajdzie się kiedykolwiek w jednej krainie, Najeźdźcy wygrywają

Etap II Eskalacja

Rozkwit Budownictwa: Na każdej Planszy z Osadą / Miastem, Najeźdźcy przeprowadzają Akcję Budowy w krainie z największą liczbą Osad / Miast.

Poziom Przeciwnika

Poziom
Karty Strachu
Efekty w Grze(kumulujące się)

1
10 (3/4/3)
Słudzy Otrzymują Ziemię: Akcja Budowy obejmuje także krainy bez Najeźdźców, jeśli przed Akcją Budowy kraina przylega do przynajmniej 2 Osad / Miast

2
11 (4/4/3)
Kryminaliści i Malkontenci: przygotowując grę, na każdej planszy dodajcie 1 Miasto w krainie #1 oraz 1 Osadę w krainie #2.

3
13 (4/5/4)
Wysoka Migracja (I): połóżcie znacznik „Wysoka Migracja”na Planszy Najeźdźców, po lewej stronie pola "Dewastacja" . Najeźdźcy wykonują tę Akcję Budowy w każdej Fazie Najeźdźców przed Akcją Dewastacji. Karty z pola Dewastacji przesuwajcie na to pole, a stamtąd na stos kart odrzuconych. Kiedy mielibyście przesunąć na to pole pierwszą kartę Etapu II, usuńcie znacznik z gry, a kartę odłóżcie na stos kart odrzuconych.

4
14 (4/5/5)
Wysoka Migracja (pełna): znacznik „Wysokiej Migracji”pozostaje na planszy całą grę.

5
14 (4/5/5)
Lokalna Autonomia: Osady / Miasta posiadają +1 Witalności.

6
13 (4/5/4)
Niezależna Wola: przygotowując grę, dołóżcie tyle Znaczników Strachu do Puli Strachu, ilu jest graczy. Podczas każdej Fazy Najeźdźców, w której nie rozpatrujecie żadnej Karty Strachu, Najeźdźcy przeprowadzają Akcję Budowy z Wysokiej Migracji dwukrotnie jeśli nie ma tam żadnej karty)

Pytania i Odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące tego przeciwnika?

Skontaktuj się z nami mailowo albo za pomocą facebooka.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 4 lat temu