przeciwnicy:krolestwo-szwecji

Królestwo Szwecji

krolestwo-szwecji.jpg

(ang. The Kingdom Of Sweden)

Informacje Ogólne

Dodatkowy Warunek Przegranej

Brak

Etap II Eskalacja

Pod Wpływem Najeźdźców: jeśli po Eksploracji Krainy przez Najeźdźców, znajduje się w niej przynajmniej tylu Najeźdźców, ile Wiosek Dahan, zamień 1 Wioskę Dahan na Osadę.

Poziom Przeciwnika

Poziom
Karty Strachu
Efekty w Grze(kumulujące się)

1
9 (3/3/3)
Intensywne Wydobycie: jeśli Najeźdźcy zadali przynajmniej 6 Obrażeń krainie podczas Dewastacji, dodajcie jeszcze jedną Zarazę. Dodatkowa Zaraza nie Niszczy oraz nie rozprzestrzenia się.

2
10 (3/4/3)
Presja Populacji: przygotowując grę, na każdej planszy dodajcie 1 Miasto w krainie #4. Na planszach, gdzie kraina #4 miałaby rozpocząć z Znacznikiem Zarazy, połóżcie Znacznik Zarazy zamiast tego w #5 .

3
10 (3/4/3)
Solidna Stal na Narzędzia i Broń: Osady zadają 3 Obrażenia.Miasta zadają 5 Obrażeń.

4
11 (3/4/4)
Królewskie Wsparcie: przygotowując grę, po dodaniu wszystkich Najeźdźców, odrzućcie górną kartę z talii Najeźdźców. Na każdej planszy dodajcie 1 Osadę w krainie z najmniejszą liczbą Najeźdźców, której typ jest zgodny z odrzuconą kartą.

5
12 (4/4/4)
Gorączka Wydobycia: kiedy podczas Dewastacji w krainie dodawana jest przynajmniej 1 Zaraza, dodajcie również 1 Osadę w przyległej krainie bez Osady / Miasta. Rozprzestrzenianie Zarazy nie wywołuje tego efektu

6
13 (4/4/5)
Placówka Poszukiwawcza: przygotowując grę, na każdej planszy dodajcie 1 Osadę oraz 1 Znacznik Zarazy w krainie #8. Znaczniki Zarazy dokładaj z pudełka, nie z planszy Najeźdźców

Pytania i Odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące tego przeciwnika?

Skontaktuj się z nami mailowo albo za pomocą facebooka.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 3 lat temu