slowniczek:faza-powolnych-mocy

Faza Powolnych Mocy

Faza Powolnych Mocy - czwarta Faza występująca w każdej rundzie gry. Podczas niej rozpatrujecie przygotowane w Fazie Duchów powolne Moce, zarówno te wynikające z Karta Mocy jak i Moce Wrodzone. Moce aktywujecie w dowolnej kolejności, zanim jednak zaczniecie wcielać w życie zdolność kolejnej Mocy, musicie wpierw rozpatrzeć właśnie aktywowaną Moc. Jeśli zdecydujecie się nie wykorzystywać Mocy, w całości ją pomijacie (żadna zdolność nie może zostać aktywowana), ale Źródła Mocy znajdujące się na Karcie Mocy są ciągle dla was dostępne.

Instrukcja

Strona: 8.

Czy mogę Powolną Moc aktywować podczas Fazy Pośpiesznych Mocy?

Jeśli jakaś zdolność ci na to pozwoli, to możesz przyśpieszać Powolne Moce. Błyskawica z Serca Burzy dzięki swojej specjalnej zdolności może przyśpieszać swoje Powolne Moce, a także dzięki jednej ze swoich Unikalnych Mocy może sprawić, że przyśpieszy Moce innego Ducha.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 4 lat temu