slowniczek:karta-mocy

Karta Mocy

Karta Mocy - karta zawierająca Moc, z której korzystają Duchy. Moce pochodzące z kart dzielą się na Pomniejsze, Większe oraz Unikalne. Po zagraniu karty należy opłacić jej koszt w Energii. Na karcie znajduje się od jednej do kilku zdolności, które możemy wykorzystać. Ważne jest, że decydując się na użycie karty musimy je wszystkie wykonać w kolejności „z góry na dół”. Dzięki zagrywaniu kart zyskujemy Źródło Mocy, które pozwalają odblokować Zdolnosci Warunkowe Mocy.


Rewers Karty Pomniejszej Mocy
rewers-pomniejsza-moc.jpg
Rewers Karty Większej Mocy
rewers-wieksza-moc.jpg

Instrukcja

Strona: 16.

Czy mogę wymieniać się kartami Mocy z innymi Duchami?

Jeśli zdolność na karcie wyraźnie nie mówi o tym by się nimi wymienić, to nie ma takiej możliwości. Mimo, że działamy wspólnie przeciw Najeźdźcom , nie możemy swobodnie przekazywać naszych Mocy.

Czy mogę nie używać zdolności zagranej Karty Mocy?

Tak. Jeśli stwierdzisz, że jednak nie chcesz wykorzystywać jej zdolności, albo zagrałeś ją tylko dla znajdujących się na niej Źródeł Mocy - nie musisz jej wykorzystywać.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 4 lat temu