slowniczek:karta-strachu

Karta Strachu

Karta Strachu - karta pochodząca z talii Strachu, zdobywana dzięki generowaniu Strachu u Najeźdźców. Separatory Poziomu Terroru nie są kartami Strachu. Znajdują się na niej trzy Efekty Strachu, każdy przypisany do jednego z trzech Poziomów Terroru.

Rewers Karty Strachu
rewers-karta-strachu.jpg

Instrukcja

Strona: 9, 12.

W jakiej kolejności rozpatrywać zdobyte Karty Strachu?

Według kolejności ich pozyskania. W momencie zdobycia Karty Strachu należy przełożyć ją w miejsce zdobytych kart Strachu, pozostawiając ją zakrytą. Gdy w Fazie Najeźdźców macie rozpatrzeć kartę Strachu, odwracacie cały stos zdobytych kart i wykonujecie znajdujące się na nich polecenia w kolejności ich zdobycia.

Jak długo działa efekt zdobytej Karty Strachu?

Po rozpatrzeniu jej efektu kartę należy odrzucić na stos kart odrzuconych (chyba, że chcecie pozostawić ją jeszcze widoczną by pamiętać o efekcie wpływającym na kolejne fazy rundy). Zdobyta Karta Strachu nie zadziała ponownie w kolejnej rundzie.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 3 lat temu