slowniczek:strach

Strach

Strach () - punkt Strachu, generowany jest przez Moce Duchów z symbolem Strachu oraz kiedy zniszczycie Osadę lub Miasto (bezpośrednio przez zdolność albo przez zadane Obrażenia). Zniszczenie Osady generuje 1 punkt Strachu, a zniszczenie Miasta generuje 2 punkty Strachu.

Strach symbolizuje przerażenie wszystkich Najeźdźców. Za każdy wygenerowany punkt Strachu przesuńcie jeden znacznik Strachu z Puli Strachu na planszy Najeźdźców w miejsce Wygenerowanego Strachu. Kiedy uda wam się przesunąć wszystkie znaczniki Strachu z Puli Strachu, zdobywacie kartę Strachu.

Instrukcja

Strona: 12.

Czy 'nadwyżka' Strachu przepada po zdobyciu karty Strachu?

Nie. Gdy przesuniecie wszystkie znaczniki Strachu z Puli Strachu w miejsce Wygenerowanego Strachu, a zdolność, której użyliście pozwoliłaby wam na wygenerowanie np. jeszcze 2 Strachu, to po tym jak zdobędziecie Kartę Strachu i przełożycie wszystkie znaczniki Strachu do Puli, wygenerujcie 2 Strachu.

Czy niszczenie Dahan generuje Strach?

Nie.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 4 lat temu