slowniczek:zapomnienie

Zapomnienie Kart Mocy

Zapomnienie Kart Mocy - odrzuć na stałe kartę Mocy z ręki, ze swojego stosu kart odrzuconych lub zagraną. Połóż ją na stosie kart odrzuconych odpowiedniej talii albo do pudełka, jeśli jest to Unikalna Moc twojego Ducha.

Możesz Zapomnieć każdą swoją kartę: z ręki, ze stosu kart odrzuconych lub (jeśli uda ci się pozyskać Większą Moc podczas rozpatrywania zdolności) z zagranych kart. Może to być nawet Większa Moc, którą dopiero co wybrałeś. Jeśli Zapomnisz kartę Mocy spośród tych zagranych, natychmiast tracisz Źródła Mocy z niej pochodzące i jeśli jeszcze jej nie wykorzystałeś, nie możesz już tego zrobić. Natomiast jeśli z niej już skorzystałeś, jej zdolności trwają do końca rundy.

Instrukcja

Strona: 18.

Czy możesz zapomnieć tylko jedną kartę Mocy by spełnić wymogi wielu zdolności związanych z zapomnieniem w rozgrywce solo?

Nie (np. wykorzystana na sobie karta Splecione Moce). Każdorazowo należy opłacić koszt zapominając inną kartę. Nie można pokryć różnych „transakcji” tymi samymi „pieniędzmi”.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 3 lat temu