slowniczek:zdolnosci-warunkowe

Zdolności Warunkowe

Zdolności Warunkowe - opcjonalne zdolności, które możesz użyć, gdy zbierzesz określone Źródła Mocy w tej rundzie. Wymagane Źródła Mocy nie „zużywają się”. Sprawdzany jest tylko warunek ich posiadania w tej rundzie. Na przykład Duch posiadający 2 może skorzystać z dowolnej liczby zdolności warunkowych, wymagających wykorzystania 2 . Zawsze możesz rozpatrzyć daną Moc tak, jakbyś posiadał mniej Źródeł Mocy niż faktycznie masz. Rozpatrz podstawowe zdolności Mocy oraz dowolnie wybrane Zdolności Warunkowe, w kolejności, z góry na dół. Wyjątek: Zdolność Warunkowa mówiąca „Zamiast tego” zastępuje wszystkie wcześniej wymienione zdolności.

Instrukcja

Strona: 17.

Czy mogę użyć Zdolności Warunkowej jeśli innych zdolności 'powyżej' tej zdolności nie mogłem użyć?

Tak. Zawsze aktywujesz zdolności po kolei, jeśli więc nie mogłeś aktywować efektów Mocy, np. nie spełniając określonego warunku, przechodzisz do kolejnych zdolności, w tym zdolności warunkowych.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 4 lat temu