slowniczek:bonusowe-zrodlo-mocy

Bonusowe Źródło Mocy

Bonusowe Źródło Mocy - Źródło Mocy nadrukowane na Torze Obecności. Gdy tylko zostanie odkryte (poprzez ściągnięcie żetonu Obecność), daje ci Źródło Mocy wskazanego typu w każdej rundzie. Bonusowe Źródła Mocy znajdziecie na przykład na Torze Obecności Zrywu Wygłodniałego Oceanu: drugie pole zapewni nam Księżyc, trzecie i szóste pole da nam Wodę , piąte Ziemię .

Instrukcja

Strona: 14.

Czy jeśli odkryję bonusowe Źródło Mocy dokładając Obecność podczas rundy (po Rozwoju) to mogę wykorzystać je do aktywowania Zdolności Warunkowych Mocy?

Tak, bonusowe Źródło Mocy jest do twojej dyspozycji od razu, bez względu na to kiedy je odkryjesz. Możesz, więc użyć go do aktywowania zdolności warunkowych zagranych przez ciebie Mocy, albo Mocy Wrodzonych. Dodatkowo, warto tez pamiętać, że jeśli coś spowoduje zakrycie pola na torze Obecności, to tracisz bonusowe Źródło Mocy. Bonusowe Źródło Mocy jest dostępne tak długo jak pozostaje odkryte.

Czasami zamiast konkretnego Źródła Mocy otrzymujemy 'dowolne' Źródło Mocy, czy mogę je zmieniać po wybraniu?

Możesz jego rodzaj wybrać raz podczas rundy. Nie musisz wybierać od razu, na początku rundy, możesz poczekać do momentu jego wykorzystania. Gdy już wybierzesz jego rodzaj podczas rundy to nie możesz go zmienić aż do rozpoczęcia następnej.

Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 3 lat temu