slowniczek:powtorz

Powtórz

Powtórz - wykorzystaj ponownie zdolność Mocy. Dzięki skorzystaniu z powtórzenia Mocy nie otrzymujemy kolejny raz Źródeł Mocy z karty (Źródła Mocy zdobywasz poprzez zagranie karty, nie przez wykorzystanie jej zdolności). Powtórzenie nie powoduje reakcji łańcuchowej: zignoruj wszelkie Powtórzenia na Powtarzanej zdolności Mocy. Powtarzana Moc jest Pośpieszna albo Powolna, w zależności od typu oryginalnej Mocy.

Kilka ważnych zasad:
• wszelkie zmiany dla Mocy są przenoszone na Powtórzoną Moc (jeśli np. Moc jest przyśpieszona albo dodany jest jej dodatkowy Zasięg, będzie to również dotyczyć Powtórzonej Mocy),
• rozpatrując zdolność Powtórzonej Mocy, możesz dokonać innych wyborów (np. wybrać inny Cel),
• jeśli Powtórzenie określa dokładnie, gdzie możesz go użyć, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami (zamiast zwykłych ograniczeń Zasięgu oraz Celu). W przeciwnym razie postępuj zgodnie ze zwykłymi ograniczeniami. Cel zdolności może być ten sam, co za pierwszym razem,
• powtórzenie karty Mocy nie jest uznawane za zagranie kolejnej karty Mocy (np. Dar Siły Kolosalnej Siły Ziemi). Jest uważane jako użycie nowej Mocy (np. Zsyłający Sny i Koszmary).

Instrukcja

Strona: 19.
Użytkownicy nie mają możliwości edytowania ani dodawania tekstu na tej stronie. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące gry, zauważyłeś jakiś błąd albo chciałbyś pomóc tworzyć nasze Centrum Wiedzy, skontaktuj się z nami.
  • ostatnio zmienione: 4 lat temu